002-rolety-zewnetrzne-daw-polRolety zewnętrzne Tychy

Rolety zewnętrzne, które można dostać w naszym sklepie w Tychach, wykonane są ze specjalnie wyprofilowanego, wysokogatunkowego aluminium. Produkty te, dzięki wypełnieniu pianką termoizolacyjną,chronią wnętrze przed stratami ciepła. Rolety zewnętrzne stanowią element elewacji budynku. Zapewniają pełną dyskrecję i prywatność. Dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej i z dowolnym sposobem sterowania, dobieranym według życzenia klienta. Różnorodna kolorystyka umożliwia maksymalne dopasowanie produktu do wyglądu całej elewacji.

Nasze rolety zewnętrze wyposażone są w sterowanie na linkę/taśmę oraz napęd zwykły lub radiowy. Możliwy jest również montaż na pilota lub przez centralkę. Służymy fachowym doradztwem dotyczącym wyboru odpowiedniego, dopasowanego do Twoich potrzeb produktu.

Zalety rolet zewnętrznych – Katowice

Swoją ofertę rolet zewnętrznych kierujemy również do klientów z Katowic i okolicznych miejscowości, świadcząc profesjonalne usługi montażu. Zalet posiadania tego typu produktów jest naprawdę sporo. Przede wszystkim, rolety zewnętrzne pełnią funkcję termoizolacyjną. Jak już zostało wspomniane powyżej, chronią pomieszczenie przed stratą ciepła w chłodne dni, jednak działają również na korzyść domowników podczas upałów, ochraniając wnętrze przed nagrzewaniem.

Rolety zewnętrzne są również dobrym sposobem na zwiększenie stopnia bezpieczeństwa w domu lub mieszkaniu. Produkty tego typu stanowią przeszkodę dla włamywaczy. Dodatkowo minimalizują hałasy dochodzące z zewnątrz, co jest istotne zwłaszcza dla osób mieszkających w ruchliwej części miasta. Umożliwia to lepszy sen i wyższy stopień koncentracji na wykonywanej w domu pracy lub nauce.

Ważną zaletą rolet zewnętrznych jest również to, że umożliwiają one użytkownikowi pełną kontrolę regulacji oświetlenia. Pozwalają również na całkowite zaciemnienie wnętrza niezależnie od pory dnia. Dodatkowo chronią szybę i stolarkę okienną przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych, co może w znacznym stopniu przedłużyć żywotność okna.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą żaluzji drewnianych.

 

Galeria

Zobacz wbudowana galerię zdjęć online na:
https://www.daw-pol.eu/rolety/30-rolety-zewnetrzne#sigFreeIdcb342bee07

Copyright ® 2014 - 2022 daw-pol.eu

tworzenie stron www katowice