Rolety firmy DAW-POL

011-rolety-dzien-i-noc-daw-polRolety dzień i noc

Dzień/noc to specjalny rodzaj rolety z tkaniny w poziome pasy, charakteryzują się doskonałą jakością wykonania i nie codziennym designem.

014-rolety-plisy-daw-polPlisy

Nadają się do każdego rodzaju wnętrza. Charakteryzują się specyficznym ułożeniem materiału oraz różnorodności kolorów tkanin. Obsługa przy pomocy uchwytu pozwala zasłonić dowolna części okna.

08Roleta rzymska

Innowacyjna roleta, która stanowi bogatą wersje ozdobną okna. Elegancka, modna. Przy podciąganiu układa się w poziome fałdy, które kolejno prostują się przy opuszczaniu.

002-rolety-zewnetrzne-daw-polRolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne wykonane są ze specjalnie wyprofilowanego wysoko gatunkowego aluminium, wypełnione pianka termoizolacyjną chroniąc nas przed strata ciepła i hałasem z zewnątrz.

004-rolety-materialowe-daw-polRolety materiałowe

Najpopularniejsza i najtańsza forma zasłaniania okna przed promieniami słonecznymi, która oprócz walorów praktycznych stanowi bardzo efektywne dekoracje wnętrza.

1Rolety dachowe

Oferujemy również rolety montowane do okien dachowych. Rolety charakteryzują się najwyższej jakości materiałem chroniącym przed mocnym światłem oraz pewnym montażem.

okladkaŻaluzje pionowe

Praktyczne i komfortowe rozwiązanie przy aranżacji dużych powierzchni biur i lokali, często stosowane jako ścianka dzieląca pomieszczenia składają się z szyny aluminiowej i pasów pionowych w systemie obracania i przesuwania lameli.

004-zaluzje-drewniane-daw-polŻaluzje drewniane

Łączą piękno z użytecznością, modne i oryginalne. Idealnie się komponują z każdym wnętrzem, maja ekologiczny charakter. Najwyższa jakość naturalnego drewna w połączeniu z wytrzymałymi drabinkami sznurkowymi lub z taśmy.

010-zaluzje-aluminiowe-daw-polŻaluzje aluminiowe

Najbardziej powszechna i najstarsza forma zasłaniania okien. Dobra izolacja termiczna poprzez odbijanie promieni słonecznych. Rolety dają możliwość podkręcenia, poziome położenie lameli lub ich dźwiganie do góry.

Copyright ® 2014 - 2022 daw-pol.eu

tworzenie stron www katowice