08Rolety rzymskie – Katowice

Interesują Cię wysokiej jakości rolety rzymskie z montażem na terenie Katowic oraz okolic? Zapraszamy do współpracy! Oferujemy innowacyjne produkty, które stanowią elegancką i modną ozdobęokna. Przy podciąganiu roleta rzymska układa się w poziome fałdy, które kolejno prostują się przy opuszczaniu.

Oferujemy produkty z możliwością:

  • montażu do ściany,

  • montażu na skrzydło okienne.

Dużą zaletą rolet rzymskich jest to, że łączą one elegancję wyglądu z praktycznymi walorami użytkowania. Doskonale zarówno zaciemnią pomieszczenie, jak również będą się prezentować po ich zwinięciu. Bardzo łatwo utrzymać je w czystości, ponieważ nadają się do prania. Rolety rzymskie umożliwiają estetyczne dopasowanie okna do stylu całego pomieszczenia.

Zastosowanie i budowa rolet rzymskich – Tychy

Użytkowanie rolet rzymskich, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu w Tychach, jest wygodne i proste. Produkty te wyposażone są mechanizmy sznurkowe lub koralikowe, które łączą się ze specjalną kasetą. W środku zamontowane są specjalne, przezroczyste, poziome tunele, które kształtują roletę po jej zwinięciu w charakterystyczne, ozdobne fałdy. Dzięki systemowi samoblokującemu, roleta rzymska może zostać zatrzymana na dowolnej wysokości.

Rolety rzymskie nadają się idealnie do sypialni, sprawiając, że pomieszczenie staje się bardziej przytulne oraz odpowiednio zaciemnione. Z powodzeniem mogą być stosowane również w salonach a nawet w kuchni. Doskonale pasują do wnętrz w stylu glamour, art deco, tradycyjnym czy loftowym. Bogaty wybór dostępnych kolorów oraz wariantów rolet rzymskich umożliwia optymalne dopasowanie produktu do wyglądu danego pomieszczenia.

W razie jakichkolwiek pytań związanych z naszą ofertą, zapraszamy serdecznie do kontaktu!

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą rolet zewnętrznych.

 

 

Galeria

Zobacz wbudowana galerię zdjęć online na:
https://www.daw-pol.eu/29-roleta-rzymska#sigFreeId31239e0030

Copyright ® 2014 - 2022 daw-pol.eu

tworzenie stron www katowice